EMERSONGEAR Војска BDU Тактички Униформа Борба Кошула, Панталони Воена Маскирна Облека Лов Облека Atfg EM6923

EMERSONGEAR Војска BDU Тактички Униформа Борба Кошула, Панталони Воена Маскирна Облека Лов Облека Atfg EM6923

DEN 3835.00
-20 %
DEN 4794.24

Тековен


1) Материјал : 35% Памук & 65% Полиестер слој
2) Тежина : 1.4 kg
3)Боја : Atfg
4)Јака, ракави, глуждови, и џебови се користи Кука&јамка затворање, брзо и лесно да се носат надвор
5)Големина : S/M/L/XL/XXL
Таа користи нијанси на зелена боја кои се "земаат мостри од шумски и преодни терен елементи во комбинација со разни нијанси на земјата.A-TACS FG Кавер-е уникатен модел,симулирани длабочина, со цел за да додадете визуелно нарушување и понатаму да се пробие до човечка силуета."
1)Двоен слој седиште
2)А-TACS FG Кавер-е уникатен модел, луѓето во борбите на животната средина за да се добие подобро скриени.


Останатите карактеристики

Големина:
S, XL
Бренд Име:
emersongear
Пол:
Мажи
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Материјал:
Мажи

Слични понуди