Гроздобер Сребро НП Ohm Шарм Изјава Ѓердан Pendant Ѓердан Капка Обетки Накит Сетови За Жените Нови Подароци Додатоци

Гроздобер Сребро НП Ohm Шарм Изјава Ѓердан Pendant Ѓердан Капка Обетки Накит Сетови За Жените Нови Подароци

DEN 60.00
-16 %
DEN 71.52

Тековен


Моден Накит Гроздобер Сребро Транспарентен Кристал Teardrop во облик на Шарм Одговара Ѓердани DIY Наоди Бесплатен Превозот 6pcs Z952 US$ 9.99 /многу
6 парчиња / многу
Моден Накит Гроздобер Сребро Мешана Боја Кристал Teardrop во облик на Шарм Одговара Ѓердани DIY Наоди Бесплатен Превозот 6pcs Z953 US$ 9.99 /многу
6 парчиња / многу
Моден Накит Гроздобер Сребро Шампањ Кристал Teardrop во облик на Шарм Одговара Ѓердани DIY Наоди Бесплатен Превозот 6pcs Z955 US$ 9.99 /многу
6 парчиња / многу
Моден Накит Гроздобер Сребро на Дип Парпл, Кристално Teardrop во облик на Шарм Одговара Ѓердани DIY Наоди Бесплатен Превозот 6pcs Z951 US$ 9.99 /многу
6 парчиња / многу
Моден Накит Гроздобер Сребро Пурпурна Кристал Teardrop во облик на Шарм Одговара Ѓердани DIY Наоди Бесплатен Превозот 6pcs Z950 US$ 9.99 /многу
6 парчиња / многу
Моден Накит Гроздобер Сребро се Зголеми Црвениот Кристал Teardrop во облик на Шарм Вклопува Ѓердани DIY Наоди Бесплатен Превозот 6pcs Z948 US$ 9.99 /многу
6 парчиња / многу
Моден Накит Гроздобер Сребро Сина Кристал Teardrop во облик на Шарм Вклопува Ѓердани DIY Наоди Бесплатен Превозот 6pcs Z947 US$ 9.99 /многу
6 парчиња / многу
Трговија на големо Мода Гроздобер Тибетската Сребрена Камера Шарм Приврзоци DIY Накит Одлуки Наоди Бесплатен Превозот 60pcs 33*21mm Z109 US$ 19.99 /многу
60 парчиња / многу
US $ 9.99 /многу US $ 9.99 /многу US $ 9.99 /многу US $ 24.99 /многу US $ 26.99 /многу US $ 26.99 /многу US $ 26.99 /многу US $ 19.99 /многу
Опишете
Материјал : Алуминиумски
Боја : како на сликата прикажани
Количина : 1set
Страна : 60 CM
конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен


Останатите карактеристики

Метална боја:
Антички Сребрен Позлатен
Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Партија
Стил:
Класичен
Бренд Име:
ZHAOTANGHESILVERJEWELTY
Број На Модел На:
Нови
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
љубителите',Жени
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки
Обликотшема:
Лице
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
Ѓердан+ обетки
Материјал:
Метал
is_customized:
No

Слични понуди