BOOMBLOCK Автомобил Вратот и Главата Перниче на Седиштето Поддршка Перница Опфаќа За Peugeot 307 206 Џип Форд Фокус 2 3 ФОЛКСВАГЕН Поло, Голф 4 5 7 Touran T5

BOOMBLOCK Автомобил Вратот и Главата Перниче на Седиштето Поддршка Перница Опфаќа За Peugeot 307 206 Џип Форд

DEN 965.00
-20 %
DEN 1206.72

Тековен


Спецификации: Име : Кожа автомобил перница Перница Седиште Поддршка Боја : Црна, Сина, Кафена Беж Тежина : 400g(headest перница) 600g(lumbar перница ) Големина на (headest перница) : Висина : 17cm(6.7 инчен); Должина : 30cm(11inch); Дебелина : 10cm(4inch) (lumbar перница ) : Висина : 10.4 cm(6.7 инчен); Должина : 40cm(16inch); Дебелина : 5.9 cm(2.1 инчи) Материјал : Кожа(СТП полиуретан); Памук
Пакетот вклучува : 1pcs Перница или 1pcs Lumbar перница или еден сет


Останатите карактеристики

Бренд Име:
BOOMBLOCK
Име На Модел:
W-KDZT-001
Пополнување:
Памук
Материјал:
вештачка кожа
Големина на Перница:
30cm*17cm*11cm
Големина на Седиштето Поддршка Перница:
40cm*26cm*9cm
Бои:
Црна/Беж/Сино/Браун

Слични понуди