учење одбор СЛИК микроконтролерски експеримент одбор СЛИК микроконтролерски развој одбор 16F877A видео туторијали

учење одбор СЛИК микроконтролерски експеримент одбор СЛИК микроконтролерски развој одбор 16F877A видео туторијали

DEN 1243.20

Тековен

Испорака листата : HJ-5 G СЛИК развој одбор 1 поставува парчиња на нови PIC16 F877 A единствен чип microcomputer X1 инфрацрвениот далечински контроли X1 LCD1602 LCD екрани X1 DS18 B20 температурни сензори X1 DC интерфејс за напојување X1 линија 9 pin сериска комуникација линија X1 Du Pont линии Х5 Краток спој доказ подлога 1 столба DVD CD-ROM-от податоци плоча 1 (вклучувајќи видео туториал, C јазик програма, коло дијаграм)


Останатите карактеристики

Компатибилен Марка/Модел:
Никој
Бренд Име:
tiegouli

Слични понуди

20PCS MOC3061 DIP6 ic
  • Обновено

20PCS MOC3061 DIP6 ic

DEN 384.00

Ако вашиот објект се уште не пристигнале во рамките на ова време, тогаш ни емејл. Дали ви наплаќаат допол

Freeshipping DS275E DS275
  • Обновено

Freeshipping DS275E DS275

618.24 DEN 588.00

УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.