20x 3А ААА 1800mah NiMH 1.2 v Пурпурна Батерија +5x Пластични случај

20x 3А ААА 1800mah NiMH 1.2 v Пурпурна Батерија +5x Пластични случај

DEN 815.52

Тековен


Батерии : Капацитет : ААА 1000m Ah Напон : 1.2 V Хемија : Ну-МЗ (Никел Метал Hydride) Батерија Пати : До 1000 пати Пакет Содржина : 100% Сосема Ne 20 компјутери АА 3000m Ah Ni-МЗ Акумулатори 5 компјутери АА / AAA Батерија Случај *Забелешка* За Батерија за Уреди : Камера, Блиц Светлина, Играчки, Далечински Управувач, MP3 Плеер, и др


Останатите карактеристики

Тип:
NI-МЗ
Поставете Тип:
Само Батерии
Номиналниот Капацитет:
1351-2199mAh
Големина:
AA
Замена На Батеријата:
No
Батеријата Број:
20
Бренд Име:
toyofmine
Број На Модел На:
001
Номиналниот Капацитет:
1800mAh

Слични понуди