2018 400pcs/многу Пвц Transparant Топлина се Смалуваат Бендови За Вода Доказ Запечатување Филм Дијаметар 89mmxheight 35mmx Поставени Рамен Ширина 148mm

2018 400pcs/многу Пвц Transparant Топлина се Смалуваат Бендови За Вода Доказ Запечатување Филм Дијаметар 89mmxheight

DEN 579.00
-12 %
DEN 657.60

Тековен


400pcs 17sizes ПВЦ transparant топлина се смалуваат бендови за стаклени шишиња капи, тегла врвот целосно запечатени, водоотпорен Устата/Кап запечатување филм, Дијаметар/бендови Висина/бендови Liad рамен ширина Дијаметар 42mm/ бендови Висина 34mm /бендови Поставени рамен ширина 68mm дијаметар 45mm/ бендови Висина 30мм /бендови Поставени рамен ширина 75mm дијаметар 50мм/ бендови Висина 30мм/ бендови Поставени рамен ширина 80mm дијаметар 56mm/ бендови Висина 30мм /бендови Поставени рамен ширина 90mm дијаметар 60mm/ бендови Висина 30мм /бендови Поставени рамен ширина 97mm дијаметар 66mm/ бендови Висина 30мм/ бендови Поставени рамен ширина 106mm дијаметар 73mm/ бендови Висина 30мм/ бендови Поставени рамен ширина 118mm дијаметар 85mm/ бендови Висина 35mm/ бендови Од станот ширина 135mm дијаметар 89mm/ бендови Висина 35mm/ бендови Поставени рамен ширина 148mm дијаметар 73mm/ бендови Висина 40mm/ бендови Поставени рамен ширина 118mm дијаметар 45mm/ бендови Висина 65mm/ бендови Поставени рамен ширина 75mm дијаметар 50мм/ бендови Висина 88mm/ бендови Поставени рамен ширина 89mm дијаметар 50мм/ бендови Висина 98mm/ бендови Поставени рамен ширина 92mm дијаметар 60mm/ бендови Height105mm/ бендови Поставени рамен ширина 108mm дијаметар 66mm/ бендови Height120mm/ бендови Поставени рамен ширина 118mm дијаметар 73mm/ бендови Height125mm/ бендови Од станот ширина 145mm дијаметар 85mm/ бендови Height150mm/ бендови Поставени рамен ширина 175mm
Материјал : Висок јасност ПВЦ/домашно МИЛЕНИЧЕ се намали филм Користат топлинска пиштол, топлина тунелот или удар фен за да се намали tamperature околу 150~300degree; Овие бендови се совршени за широк спектар на пакување капа : сапуни, свеќи, тегли, подарок, козметика блузи ;
Picutres :


Останатите карактеристики

боја:
дијаметар 89mmxH35mm
Бренд Име:
PYBETA
Број На Модел На:
4~8.9 cm
Материјал:
ПВЦ/PET) филм
Функција:
Рециклираат
количината по многу:
400pcs/многу

Слични понуди