Трговија на големо 12-18 MM Стап Форма Бела Јасно Кварц Природен Камен Монистра За Накит Одлуки DIY Ѓердан Хривнија Материјал Влакно

Трговија на големо 12-18 MM Стап Форма Бела Јасно Кварц Природен Камен Монистра За Накит Одлуки DIY Ѓердан

DEN 161.00
-24 %
DEN 212.16

Тековен

кога ќе добиете известување за плаќање за цел, ние ќе ја организира shippment. ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас прв и ние ќе ви ги одговори сите прашања во рок од 24 часа
. за исплата на нашата посветеност е претпочитаниот метод на плаќање, ние, исто така, го прифати и други плаќања со виза кредитна картичка, t / t, western union, money gram и др. ако вашата нарачка износ на повеќе од $150, транспорт express. го платат вашите износ нуди да се здобијат со целосни на приемот на член во неговата оригинална состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, по што двете купувачот и продавачот од трансакцијата од страна на aliexpress. одговори драг пријател, ако сте задоволни со нашата служба, ве молиме оставете позитивни повратни информации.Трговија на големо 12-18 MM Стап Форма Бела Јасно Кварц Природен Камен Монистра За Накит Одлуки DIY Ѓердан Хривнија Материјал Влакно Синџир должина: approx87cm/34 " 1 " = 2. природата камен бисери на боја или ленти, а можеби и не е точно, како на сликата, ве молиме да се разбере 6. сите статии мора да се биде оригинален impacca се врати и ќе мора да ни овозможи со бројот на извршување на транспорт, причината за враќање. ако овој член е во ваша сопственост за повеќе од 7 дена, се смета да се користи и нема да објавува враќање на парите или замена. ако вашата нарачка износот на помалку од $7, стоките ќе бидат испратени од страна на обичните alberino кина мал пакет послободно. ве молиме овозможи 1 - 2mm разлики поради големината книга, ви благодариме! 2.сад може да испрати пакет 2. секој природен камен се тешко да се одржи цврста форма, всушност, не две се исти, па ве молиме да се разбере ако имаш статии има разлика со слика, ви благодариме! 1.


Останатите карактеристики

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Камен
Број На Модел На:
природен камен
Бренд Име:
SYSRXLR
Објектот Тежина:
50g
Надворешниот Дијаметар:
12mm
Објектот Форма:
Неправилната Форма
Надворешниот Дијаметар :
12-18 mm
дупка:
околу 1mm
Употреба:
за изработка на накит
Повод:
diy хривнија ѓердан

Слични понуди

50PCS 9*6*6cm Браун Kraft Подарок Кутии Празно Хартија Накит Кутија DIY рачно изработени Кутија За Накит/Торта/Бонбони/Подароци/Играчки/Занает/Занаети
  • Обновено

50PCS 9*6*6cm Браун Kraft Подарок Кутии Празно Хартија Накит Кутија DIY рачно изработени Кутија За Накит/Торта/Бонбони/Подароци/Играчки/Занает/Занаети

1142.40 DEN 1028.00

Материјал : 300gsm karft хартија, картонГолемина : 9*6*6cmБоја : кафенаКОЛИЧИНА : 50 PCS / Многу Забелешка : кутии треб