Mandala Зебра 2018 Тренди Машки маици Мажите Кратко Sleeve Црна Т Кошула Памучна Облека Екипажот Вратот и Животински Цртан филм Сликата

Mandala Зебра 2018 Тренди Машки маици Мажите Кратко Sleeve Црна Т Кошула Памучна Облека Екипажот Вратот и Животински

DEN 599.00
-37 %
DEN 950.40

Тековен

Нашите маици се изработени од 100% памук со квалитет загарантирана. Answer : ___________________________ Note : Нашата т-маица големина е Азија Големина. Сите парцели имаат следење на броеви, ние ќе испратиме следење на информации за вас, како е можно вашата нарачка е испратена
5. Ве молиме да проверите на нашата големина на табелата внимателно пред да нарачате. Тоа обично трае 7-15 дена.
Ве молиме љубезно ни остави 5-Ѕвезда позитивни повратни информации доколку не сте задоволни со нашите производи!
Ако за некои причини, не сте задоволни со нашите производи или услуги, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас на ПРВО место.
Било која се користи, се мијат, извалкан, оштетени предмети кои не се прифатливи.
Вашето задоволство е она што ние се стремиме.
Овие се најдобрите испорака компании Aliexpress соработува со.
Добредојдовте на нашата продавница. Во САД, ние брод од страна на e-Пакет за објектот помалку од 2 KG. Ние ќе брод вашата предмети во рок од 5 дена (освен празници), ние секогаш ќе се обиде да ја испрати својата цел, што е можно поскоро. Ние може да обезбеди производот слики за вас. Ние го поздравуваме уметници да се нудат модели за нас и да добијат пари од продажбата.
Ако не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас на ПРВО место.
Во Европа, Среден Исток, Океанија, тоа обично трае 10-30 работни дена. Продавница Промоција : Купи 2 парчиња маици, ќе добиете $1 попуст.
Ако сакате да се вратите на вашата предмети, ве молиме да се осигура дека предметите ќе се врати во добра состојба, со оригинално пакување.
Во Јужна Америка и Африка, тоа обично се потребни 30-60 работни дена.


Останатите карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Јака:
О Деколте
Маскирани:
No
Материјал:
Памук
Продажба со Pack:
No
Sleeve Должина(cm):
Краток
Бренд Име:
YOYLAP
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Sleeve Стил:
Редовни Кратки Ракави
Стил:
Повик
Шаблон Тип:
Животните
Карактеристики:
100% Памук, Дише Ткаенина, Не Исчезнат
Бои:
Црна,Морнарско Сина,Бела,Жолта,Сина,Црвена,Темно Сива,Зелена,Сива,Виолетова
Број На Модел На:
MO1YYZebra

Слични понуди