Сите Опкружен Трајни Водоотпорен Посебен Автомобил патосници За Luxgen U5 SUV U6 SUV 7 SUV 7MPV ГОСПОДАР извршен ДИРЕКТОР Повеќето Модели

Сите Опкружен Трајни Водоотпорен Посебен Автомобил патосници За Luxgen U5 SUV U6 SUV 7 SUV 7MPV ГОСПОДАР извршен

DEN 2986.00
-11 %
DEN 3355.20

Тековен

modname=ckeditor Како секој сет душеци се приспособен на секој автомобил,ве Молиме оставете порака за вашиот автомобил модел,направени година кога цел (како што се Ауди П5/ 5seats /2017 година/Црна, Црвена Боја) Ако можете да ни Испратите некои слики ќе биде уште подобро. И ние може да прилагодено за повеќето автомобили,не може да ги листа сите во сајт. Можете да се распрашува со нашата онлајн услуга.Ви благодариме
Подолу се фотографии направени за некои модели на автомобили за вашиот референца.


Останатите карактеристики

Боја Име:
Црна, Сива, cayenne жолта, Кафеава, Беж
Тип На Објект:
Матс & Теписи
Буба-Година:
2005,2008,2014,2009,2006,2013,2012,2007,2010,2015,2004,2011
Објектот Ширина:
56
За Возило Брендови/Модел:
Фолксваген
Патосници Тип:
Мат Кожа
Фолксваген Модел:
Златица
Објектот Висина:
35
Име На Модел:
71821
Материјал Тип:
вештачка кожа
Специјални Функции:
автомобил патосници за Luxgen
Објектот Тежина:
3.6kgs
Пополнување Материјал:
Синтетички Влакна
Објектот Должина:
137
Тип На Објект:
Автомобил патосници & Теписи За Левата Рака се Вози автомобили
Број На Седишта:
5 Седишта
Бои:
Црна,Беж,Кафеава,Сива,Жолта Cayenne

Слични понуди