USB Машки 90 степен да мини USB Право Водат пролет кабел за Мобилни хард диск и навигација на мобилни

USB Машки 90 степен да мини USB Право Водат пролет кабел за Мобилни хард диск и навигација на мобилни

DEN 172.00
-5 %
DEN 180.96

Тековен


USB право пак да мини USB право се претвори пролет кабел за Мобилни хард диск и навигација на мобилни
Должина : 30-110 (cm)


Останатите карактеристики

Должина на кабел:
Други
Пакет:
Yes
Бренд Име:
CY
Тип:
Кабел Адаптер
Производи Статус:
Акции
Број На Модел На:
кабел

Слични понуди