НОВИ 500Pcs 4mm Злато Позлатен Отворање Скок Прстени Конектори Накит Одлуки за Полнење

НОВИ 500Pcs 4mm Злато Позлатен Отворање Скок Прстени Конектори Накит Одлуки за Полнење

DEN 57.00
-20 %
DEN 71.52

Тековен

Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет се Користи За суспендирање уникатни предмети од деликатна ѓердани,белегзии,обетки,anklets и многу украси. DIY додатоци за ѓердани, нараквици и други накит одлуки. Обложено со злато, во површина, тешко и издржливи. Спецификација : Материјал : Злато Позлатен Боја : Злато Димензии : 4mm/0.16"(Приближно) Облик : Тркалезна Количина : 500 Pcs/Set Топло прашува : 1.Како различни мерни методи,тоа ќе се случи 1-3 cm отстапување за предмети,ве молиме осигурете се дека е во ред за вас пред да нарачате. 2.Бидејќи на различни монитори и lamplight,сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот,навистина ви благодариме за вашиот вид разбирање! 3.Отворите Скок Ѕвони само,други додатоци(ако било)ирелевантни демо на сликата не се вклучени. Пакувањето вклучува : Отворите Скок Прстен x 500 (без мало пакет)


Останатите карактеристики

Бренд Име:
JAVRICK
Производ Карактеристики:
Обетки Clasps Куките
Објектот Тежина:
18g
Број На Модел На:
E15E
Тип На Објект:
накит наоди
Накит Наоди Тип:
Отворање Скок Прстени Конектори
Материјал:
Злато Позлатен

Слични понуди

50PCS 9*6*6cm Браун Kraft Подарок Кутии Празно Хартија Накит Кутија DIY рачно изработени Кутија За Накит/Торта/Бонбони/Подароци/Играчки/Занает/Занаети
  • Обновено

50PCS 9*6*6cm Браун Kraft Подарок Кутии Празно Хартија Накит Кутија DIY рачно изработени Кутија За Накит/Торта/Бонбони/Подароци/Играчки/Занает/Занаети

1142.40 DEN 1028.00

Материјал : 300gsm karft хартија, картонГолемина : 9*6*6cmБоја : кафенаКОЛИЧИНА : 50 PCS / Многу Забелешка : кутии треб