Бренд Нови Гроздобер Мотоцикл Шлем Харли се Отвори Лице Ретро Половина Шлемови Мото Motocicleta Capacete Каско Casque Kask со заштитни Очила

Бренд Нови Гроздобер Мотоцикл Шлем Харли се Отвори Лице Ретро Половина Шлемови Мото Motocicleta Capacete Каско

DEN 1496.00
-5 %
DEN 1574.40

Тековен


Бренд Нови Гроздобер Мотоцикл Шлем Харли се Отвори Лице Ретро Половина Шлемови Мото Motocicleta Capacete Каско Casque Kask со заштитни Очила
Бренд : ОЕМ
Модел : ОЕМ-119
Тежина : 1300 G ±50g
Боја : црна,жолта,сина,розова,сива
Достапни Големина : големина слободни (55-60cm)


Останатите карактеристики

Тип На Објект:
Шлемови
Пол:
Унисекс
Сертификат за квалитет:
Gb
Бренд Име:
KCO
Тежина:
0.3KG
Шлем Материјал:
ABS
Шлем Стил:
Половина Шлем
Шлем Type3/4 отворете се соочуваат со Шлем , Ретро :
отворени се соочуваат со Шлем , Ретро Cruiser Мотоцикл Шлем, Џет-мото
Пол:
Унисекс,Мажи,Жени,Машки,Женски,Тинејџер
Сезоната:
Сезони(Пролет,Лето,Есен,Зима)
Функција:
Заштита На Стража,Заштитници
Тип:
Гроздобер, ретро , Новина
боја :
Црна,Црвена ,Розева,Сина,Кафена
Шлем Стил:
флип до helment, Мотоцикл шлем
Тип На Производ:
Мото Опрема, Тркачки Коњи Шлем,Класичен Ретро Гроздобер
Suitabe за Модели:
Мотокрос, Дербито , Мотоцикл , Off-Road
Повод:
Нова Година Подароци, Роденденски Подароци, Божиќ Одмор Подарок,Подарок Смешни

Слични понуди