ABS Пред Магла Светло за Магла Светилка Покрие Трим 2 парчиња За Мицубиши Outlander 2015 година

ABS Пред Магла Светло за Магла Светилка Покрие Трим 2 парчиња За Мицубиши Outlander 2015 година

DEN 1221.60

Тековен


Објектот Fitment :
Одговара за Мицубиши Outlander 2015 2016 година
Опис : Состојба : 100% Сосема нови во Кутија Материјал : Направени Од високо квалитетна ABS пластика inculde : 2 компјутери
Фабрички Квалитет,Направени во ISO9001 Fatory Лесно installtion.3m лента е во задниот дел.


Останатите карактеристики

Бренд Име:
ANGRYRABBIT
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Тежина:
1kg
Материјал Тип:
Како опис на производот
Име На Модел:
Како опис на производот
Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси

Слични понуди