Риболов Мамка 3pc/многу риболов справи со мека мамка 5 бои 3.7 g/7.2 cm риболов намамат Мека мами 3D очи

Риболов Мамка 3pc/многу риболов справи со мека мамка 5 бои 3.7 g/7.2 cm риболов намамат Мека мами 3D очи

DEN 113.00
-15 %
DEN 133.44

Тековен


Боја : 5 Боја на располагање Тежина : 3.7 g Должина : 7.2 cm Пакување : 3pc/set


Останатите карактеристики

Позиција:
Океански Брод Риболов,Океанот Рок Fshing,Океан Плажа Риболов,Езеро,Резервоар Езерцето,Река,Поток
Бренд Име:
LOFISHPER
Тип:
Вештачки Мамки
категорија:
Намамат
Број На Модел На:
1137

Слични понуди