Mayitr 12V Метал Универзална Авто Автомобил запалка приклучок за Професионални Пура Полесни Моќ Штекер Приклучок за Штекер за Автомобил

Mayitr 12V Метал Универзална Авто Автомобил запалка приклучок за Професионални Пура Полесни Моќ Штекер Приклучок

DEN 52.00
-20 %
DEN 65.28

Тековен


EA0002710
Спецификација :
Тип : Запалка Приклучок За Штекер Приклучок
Може да се користи на светлина цигари
Најдобра замена за вашите стари или скршени оние
Одговара на повеќето модели на автомобили
Метал и пластика изградба
Вграден-во топлина отпорни керамички заштитник
Лесен за употреба, без заварување потребни
Материјал : Пластични, Метални
Текст : Напон : 12 V
Висина : околу.
Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне !
Вие задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.
Контактирајте со нас преку е-маил или Али Trade Manager.
Вашиот охрабрување и поддршка е нашата постојано напред интензитет.
Вашата цел ќе биде предаден надвор преку Продавачот за Испорака Метод Без Следење на Број и ќе ја добиете вашата
стоки во рамките 39-60 дена, ве молиме почекајте за вашиот пакет трпеливо.
Moveover, брза испорака EMS, DHL, FEDEX ќе потроши 5-15 работни денови за вас да ја добиете вашата предмети, ви благодарам.
Ако сакате следење на број, ве молиме љубезно плати Кина се Регистрирате Воздух Пост Mail цена.
Ако шпедиција не бродот на iterms во вашата земја .Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.89"
Answer : ___________________________ Note :
Ве молиме овозможи 1-10мм отстапување се должи на рачно мерење.


Останатите карактеристики

Година:
2018
Бренд Име:
Mayitr
Објектот Висина:
4.8cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Специјални Функции:
запалка приклучок за
Објектот Должина:
4.8cm
Објектот Ширина:
2cm
Име На Модел:
автомобил запалка приклучок за
Објектот Тежина:
32g
Материјал Тип:
пластични, метални
Тип На Објект:
запалка приклучок за

Слични понуди