Dispalang Жените Патна Торба Животинско Жирафа Печатење На Големи Рачен Багаж Патување Duffle Tote Викенд Кеси Мултифункционален Патни Торби

Dispalang Жените Патна Торба Животинско Жирафа Печатење На Големи Рачен Багаж Патување Duffle Tote Викенд Кеси

DEN 2399.52

Тековен


Dispalang Жените Патна Торба Животинско Жирафа Печатење На Големи Рачен Багаж Патување Duffle Tote Викенд Кеси Мултифункционален Патни Торби
Почитувани Купувачи :
Ако овие не ви се допаѓа,Ние може да го направите вашиот сопствен слики врз основа на нашите торба.
Вие само треба да плаќаат екстра 10 долари за поставување на плаќање, тогаш можете да поседуваат уникатен дизајн за себе.


Останатите карактеристики

Тип На Објект:
Патни Торби
патна торба:
Патување Totes
Стил:
Моден
Бренд Име:
Dispalang
Објектот Тежина:
500kg
Пол:
Жените
Затворање Тип:
Патент
Број На Модел На:
Патување Duffle
Објектот Должина:
45cm
Објектот Висина:
29cm
Тврдост:
Мека
Главен Материјал:
Платно
Имаат Drawbars:
No
Материјал Состав:
Памук
Повод:
Разноврсна
Шаблон Тип:
Животно Отпечатоци
Објектот Ширина:
20cm
боја:
Како Секоја Слика Се Покаже
Големина:
45*29*20cm
рамо појас:
прилагодлив
Карактеристики:
Independ Чевли Оддел
категорија:
Фитнес Тренинг Во Тенис Патување Јога Кошарка Duffel Кеси

Слични понуди