Лево ретровизорот вртење сигнал светлина светилка За Ford Fusion Mondeo 2013-2015

Лево ретровизорот вртење сигнал светлина светилка За Ford Fusion Mondeo 2013-2015

DEN 1784.64

Тековен

Лево ретровизорот вртење сигнал светлина светилка За Ford Fusion Mondeo 2013-2015
Опис Item Описи Состојба : 100% сосема нов и висок квалитет
Количина : 1pcs/set За Лево на ретровизорот
Материјал : Висок Квалитет на Пластика
Боја : (како слика)
ОДГОВАРА ЗА Ford Mondeo Fusion 2013 2014 2015
Функција :
Лесна инсталација
Никогаш Не Исчезнат, Никогаш Не Рѓа.
Обезбеди око-фаќање покажат и personlise вашиот автомобил.
Направен во една ISO 9001 објект за да се обезбеди добар квалитет.Строги Фабрика КК тест. Квалитетот Гарантира, Гаранција Нудат. Еден од најдобрите на пазарот. Трае Година.


Останатите карактеристики

Бренд Име:
ANGRYRABBIT
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Тежина:
1kg
Материјал Тип:
Како опис на производот
Име На Модел:
Како опис на производот
Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси
Земја/Регион на Производство:
Кина

Слични понуди