Ламбда Кислород O2 Сензор одговара за TOYOTA HILUX ТАКОМА Пикап , 8946509040

Ламбда Кислород O2 Сензор одговара за TOYOTA HILUX ТАКОМА Пикап , 8946509040

DEN 1128.00
-6 %
DEN 1200.00

Тековен


.
. ОЕМ# 8946509040
4 жица за конфигурација
.
.
. Производот Одговара За
. ОДГОВАРА ЗА TOYOTA HILUX II Пикап (RN6_, RN5_, LN6_, YN6_, YN5_, LN5_) 2.4 4 WD 1988 - 1997 ОДГОВАРА ЗА ТОЈОТА ТАКОМА II Пикап (RN6_, RN5_, LN6_, YN6_, YN5_, LN5_) 2.4 4 WD 1988 - 1997 ОДГОВАРА ЗА TOYOTA HILUX II Пикап (RN6_, RN5_, LN6_, YN6_, YN5_, LN5_) 2.4 јас 4 WD 1989 - 2005 ОДГОВАРА ЗА ТОЈОТА ТАКОМА II Пикап (RN6_, RN5_, LN6_, YN6_, YN5_, LN5_) 2.4 јас 4 WD 1989 - 2005 година .
.


Останатите карактеристики

Бренд Име:
TAHIKO
Тип На Сензор:
Фотоелектрически
Тип:
Вид Греење
Земја/Регион на Производство:
Кина
Производителот Дел Број:
EMN-0036724
Состојба:
Нови
должина на жица:
/
Жица:
4
грејач:
/
Основани:
/
ОЕМ:
8946509040

Слични понуди