1 Сет H7 F2 LED Светлата 72W 12000LM ФЛИП Чипови Турбо Вентилатор 6K Бела Совршен Дизајн Повеќе Светла Автомобил Возење Магла светилки drl Светилки Светилки

1 Сет H7 F2 LED Светлата 72W 12000LM ФЛИП Чипови Турбо Вентилатор 6K Бела Совршен Дизајн Повеќе Светла Автомобил

DEN 2006.00
-5 %
DEN 2111.52

Тековен


Плаќање
1) да ја прифатиме Qiwi, Mastercard, Alipay, Запад Унија, TT.Водоотпорен : Да
5.LED Чип : 2 парчиња Прилагодено ФЛИП чипови. Нарачки обработени навремено по обработка на уплатата се направи. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. Ние само брод да се потврди цел адреси.
2018 НОВИ Започна F2 LED Светлата 72 W 12000 LM Повеќе од Светлината Повеќе Illumimation Прилагодено Cre ФЛИП Чипови, Висока Брзина на Топката Топлина Дисипација 360 Степен Ротација Штекер ја Прилагодите Светлината Шема
Спецификација :
1.
Shippment
1. Ве молиме контактирајте ме пред да се врати. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се вратија во нас, во рамките на гарантниот период (и во оригиналниот
пакување, ако е можно). Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.Тие се за вашиот референца само. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
Гаранција
1. Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 30 дена за замена или
парите назад. Сликите прикажани се не на вистинскиот објект .Гаранција : 1years
Направени од високо квалитетни материјали и најдобрите компоненти, ова е совршен за вашата фарови, или светла за магла.
Чашката Видови :
H4 (HB2, 9003), H7, H11(H8, H9, H16 Јапонски), 9004(HB1), 9005(HB3, H10), 9006(HB4), 9007(HB5), 9012(HIR2), H13(9008)
Пакетот Вклучува :
2 x F2 LED Светлата Светилки
2 x Возење Напојување
1 x Упатство
Внимание Ве Молиме :
Ако има ха s светлина потчукнување проблем или Порака за Грешка се појавува на вашиот автомобил табла по инсталиран на LED Светлата за Полнење, тие не се LED Светлата на квалитетот на проблемот. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам за да можете ПОБРЗО со одговор.


Останатите карактеристики

Емитуваат Боја:
6000K Ладно Бела
Тип Socket:
9012(HIR2), H8, H9, H11, H7, 9005/HB3, H4/9003/HB2 Hi/Lo, 9006/HB4
Тип На Објект:
Извори На Светло
Температура На Боја:
6000K
Бренд Име:
PB
Автомобил модел:
Повеќето Возила
Извор На Светлина:
LED
Автомобил Марка:
Повеќето Возила
Лер Зрак Тип:
место
Напон:
12V
Чип Собранието Тип:
CSP
Wattage:
72W

Слични понуди