Висок Квалитет на Природен Турмалин чакал оригинални камен минерални прочисти degaussing Риба резервоарот Украсни Примерок

Висок Квалитет на Природен Турмалин чакал оригинални камен минерални прочисти degaussing Риба резервоарот Украсни

DEN 3326.00
-30 %
DEN 4752.00

ТековенОстанатите карактеристики

Големина:
1000g, 500g
Тема:
самовила
Материјал:
Кристално
Стил:
Народната Уметност
Регионален Функција:
Кина

Слични понуди