Maximumcatch 100pcs/многу Класичен Јаглероден Челик Крап Риболов Кука #1 #2 #4 #6 #8 Крапот Риболов Коса Апаратури

Maximumcatch 100pcs/многу Класичен Јаглероден Челик Крап Риболов Кука 1 2 4 6 8 Крапот Риболов Коса Апаратури

DEN 379.00
-10 %
DEN 421.44

Тековен


Maximumcatch 100pcs/многу Класичен Јаглероден Челик Крап Риболов Кука #1 #2 #4 #6 #8 Крапот Риболов Коса Апаратури
Големина : 1# 2 # 4 # 6 # 8 #
Кука Око : Ringed
Barb : без barb
Лета : за Риболов на Крап
Quatity : 100 парчиња


Останатите карактеристики

Број На Модел На:
1, 2, 4, 6, 8
Бренд Име:
MAXIMUMCATCH
Позиција:
Поток
Обликот:
Ringed
Тип:
Бодликава Кука
Со Владетел или Не:
No
Материјал:
Јаглероден Челик
Број На Модел На:
Класичен #1 #2 #4 #6 #8
Електрични или Не:
упатство
боја:
Јаглероден Челик
Лета:
крапот риболов
Количина:
100pcs

Слични понуди