1PCS Алуминиум Wiregate Carabiners Лесни Carabiner Клипови D-Облик на Заклучување со Куки За Hammocks И Јога Расположението D 12KN 1200KG

1PCS Алуминиум Wiregate Carabiners Лесни Carabiner Клипови D-Облик на Заклучување со Куки За Hammocks И Јога

DEN 279.00
-6 %
DEN 296.64

Тековен

1 PCS Алуминиум Wiregate Carabiners Лесни Carabiner Клипови D-Облик на Заклучување со Куки За Hammocks И Јога Расположението D 12 KN 1200 KG


Останатите карактеристики

Општа Употреба:
Отворено Мебел
Шема:
Hammock
Возрасна Група:
Возрасни лица
is_customized:
Yes
Бренд Име:
goodwin
Големина:
None
Број На Модел На:
hammock кука
Стил:
Hammock Кука
Тип:
Hammock

Слични понуди