Мали 7-8мм Бела Рамен Круг страна drilled Природни ПРЕПРАТЕНА бисер и 3-4mm Црвени Корални 17 Ѓердан-nec6398 трговија на големо/мало за Слободен брод

Мали 7-8мм Бела Рамен Круг страна drilled Природни ПРЕПРАТЕНА бисер и 3-4mm Црвени Корални 17 Ѓердан-nec6398

DEN 564.00
-38 %
DEN 909.12

Тековен


ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА НАШАТА ПРОДАВНИЦА ПРОДАЖБА Мали 7-8мм Бела Рамен Круг страна drilled Природни ПРЕПРАТЕНА бисер и 3-4mm Црвени Корални 17" Ѓердан-nec6398
Опис : Работи : ПРОДАЖБА Мали 7-8мм Бела Рамен Круг страна drilled Природни ПРЕПРАТЕНА бисер и 3-4mm Црвени Корални 17" Ѓердан-nec6398 Должина/големина : 17inch /бисер 7-8мм,Корални 3-4mm Затворач : се Погледне слика Облик/ Боја : Рамни Круг / Бела S/N : nec6398 Состојба : Сосема Нов, Никогаш не Носат Соодветен објект Сличен Објект
Плаќање
Превозот Надомест
За Пакување Постои редовен воздушен mail пакување (на Релијабилни торба или bandbox), многу постојаност и многу компактен!
(Кликни да зголемиш) Наплата
Ако имате било незадоволство со нашите производи кога ќе ја добијат, само mail тоа врати целосно во 15 дена. Можете да добијат бесплатна замена или враќање, Реконструкција е последната аукција цена минус e Bay трошок (листата за провизии и конечна вредност такса).
Ако имате било какви прашања , само е-пошта до нас,ќе добиете одговор во 1 работен ден.


Останатите карактеристики

Бренд Име:
qingmos
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Пол:
Жените
Ѓердан Тип:
Моќ Ѓердани
Стил:
Тренди
Синџир Тип:
Извртени Сингапур Синџир
Материјал:
бисер
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Бисер Форма:
Копче
Број На Модел На:
nec6398
Обликотшема:
Круг
Pendant Големина:
7-8mm
Функција:
Расположение Tracker
Компатибилност:
Сите Компатибилен
is_customized:
Yes
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
боја:
Бела
Обликот:
станот круг
Големина:
7-8mm
Должина:
17
Главниот Камен:
бисер
Вториот Камен:
Корални
Ѓердани Тип:
Влакно & String Ѓердани
Материјал:
Метал
Стил:
Романтични
Бисер Тип:
Слатководни Бисери

Слични понуди