ZDPARTS Автомобил Гума Пневматик Inflator Пумпа Воздушен Притисок Монитор За Bmw E46 E39 E60 E90 E36 F30 F10 Х5 E53 Е34 E30 Lada Седиште Леон Маска

ZDPARTS Автомобил Гума Пневматик Inflator Пумпа Воздушен Притисок Монитор За Bmw E46 E39 E60 E90 E36 F30 F10

DEN 683.00
-21 %
DEN 864.00

Тековен

УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.
Спецификации :
Материјал : PVA
Боја : Црна
Тежина : 0.
-8-10 минути за да може да биде исполнет со гума, без гас целосно.
Погоден за повеќето автомобили. (Освен некои земји и APO/FPO)
2.
-Дизајнирани со притисок мерач да помогне во одржување на правилна гуми притисок,заштеда на бензин и за да се осигура безбедноста на сообраќајот. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Ние продавачот не се во надлежност на увозни давачки, купувачот е одговорен за тоа.1 КГ
Големина : 17. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#.
-Направени од високо квалитетен материјал,издржлив е доволно. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА.5cm
Производ Фотографии :
За превозот
1. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7.
За повратни информации
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.


Останатите карактеристики

Тип На Објект:
Налепници
категорија:
3D
Објектот Ширина:
17cm
дизајн:
Масло Тип Совети
Налепница Сместување:
Гуми & Rim
Модел:
Предупредување Марка
Вид На Налепница:
Гуми & Rim
Објектот Должина:
17cm
Тип:
Лепак Налепница
Бренд Име:
ZDPARTS
is_customized:
Yes
Материјал Тип:
ABS
Објектот Дијаметар:
17cm
Име На Модел:
ChongQiBeng
Пакување:
Доаѓа Спакувана
Објектот Висина:
6.5cm

Слични понуди