1 BUC метал Индикатор за светло 6 мм метал светло за предупредување возило светилка 6V.12V.24V.36V.48V110V.220V

1 BUC метал Индикатор за светло 6 мм метал светло за предупредување возило светилка 6V.12V.24V.36V.48V110V.220V

DEN 36.00
-5 %
DEN 37.92

Тековен


Повратни информации :
Вашето мислење е многу, многу важно за нашата продавница.
3 : Европа земјата : 15-55 работни дена.Вашиот парцела може да бидат одложени од страна на огромен парцели за пост,па тие процес полека отколку нормално.Ви благодариме за вашето разбирање и поддршка.)
3 : Unwished производ се враќа ќе се наплаќа 15% restocking надомест само ако предметот е ист како состојба како што ние ги испраќаат.
http : //help.
Ако не сте задоволни со нашата продавница.Како тоа не е многу стабилно превозот од Кина Пост Воздух Mail.
Кредитна картичка, T/T банка, Moneybookers, дебитна картичка.
Ако не сте добиле парцела во рамките на гаранција време,ве молам, ве молиме почекајте повеќе време.
1 : во САД се : 10-39 работни дена.
Ако тоа е надвор од акциите,ние треба малку време за да ја процес и ние ќе го напушти известување или пораки за тоа.
Ако имате било какви проблеми со исплата,вие може да добиете помош од овој линк.
2 : Канада : 15-55 работни дена.
Замена/Exchange/Наплата :
Ве молиме проверете ги пакет и предмети внимателно по добивањето. Ве молиме да се разбере!
Цел ставен на викенд или одмор ќе бидат испратени надвор од понеделник или следниот работен ден.И корисни коментари за други клиенти.
Превозот начини :
Ние, главно, се користи Кина Пост Економија Воздух Mail да го произведеме вашиот парцела.
Ве молиме љубезно ве молиме да контактирате со нас на прво ако ther е никакви проблеми со својата цел пред отворањето на спорот. Или можеме да рефундирање на вашите пари назад.
Приближната превозот времето во различни земји подолу е само за ваша информација само, што се проценува, не се гарантира.
Време на испорака само за референца.


Останатите карактеристики

боја:
6V црвена, 24V црвена, 36V црвена, 48V црвена, 110V црвена, црвено 220V
Тип На Објект:
Индикатор Светла
Бренд Име:
WZAZDQ
Напон:
12V
Број На Модел На:
HBGQ6G001

Слични понуди