Uwin Американски Рагби Шлем Ѓердани Целосна Јасно Iced Од Кристал Мода Спорт Приврзоци& Синџир Од Не ' Рѓосувачки Челик Хип Накит

Uwin Американски Рагби Шлем Ѓердани Целосна Јасно Iced Од Кристал Мода Спорт Приврзоци& Синџир Од Не ' Рѓосувачки

DEN 408.00
-29 %
DEN 575.52

Тековен


[xlmodel]-[производи]-[44247]
[xlmodel]-[фото]-[0000] Производот Фотографии
Uwin Американски Рагби Шлем Ѓердани Целосна Јасно Iced Од Кристал Мода Спорт Приврзоци& Синџир Од Не ' Рѓосувачки Челик Хип Накит
Стил : Рагби Шлем Pendant Ѓердан
Боја : Златна
Тежина : 15.5 g
Големина : 3.5 см*3cm+3мм*24inch кубанската синџир
Материјал : Нерѓосувачки челик

[xlmodel]-[custom]-[43718]
[xlmodel]-[custom]-[36510] најпопуларниот


Останатите карактеристики

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Пол:
Унисекс
Број На Модел На:
pendant ѓердан
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Бренд Име:
UWIN
Материјал:
Кристал
is_customized:
Yes
Стил:
Хип/Рок
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Обликотшема:
Рагби Шлем
Парична казна или Моден:
Хип Хоп Мода Ѓердан
Тип На Објект:
Популарниот Хип Хоп Ѓердани
Мали Pendant Големина:
3.5*3cm
Ѓердан Тип:
Хип Хоп Ѓердан, мажите ѓердан
Трговија на големо:
на располагање
боја:
Злато
Објектот:
Кристал
Стил:
Рагби Шлем Ѓердан
Тежина:
15.5g gold plating hip hop jewelry
Материјал:
Нерѓосувачки Челик

Слични понуди