Седи седи ХО скала 1:87 ABS пластика модел воз насликани фигури, скала луѓе патници за изградба на воз изгледот

Седи седи ХО скала 1:87 ABS пластика модел воз насликани фигури, скала луѓе патници за изградба на воз изгледот

DEN 203.00
-6 %
DEN 216.00

Тековен


Предмет : Модел на Слика во Боја : насликани Скала : 1 : 87 Големина : 21mm Материјал : ABS Пластика Пакет : 16pcs Вклучувајќи 1 : 187 скала модел фигура


Останатите карактеристики

боја:
16pcs, 36pcs, 100pcs
Бренд Име:
TERAYSUN
Пол:
Унисекс
Материјал:
ABS
Тема:
Згради
Број На Модел На:
ФЦЛ-87A
Возраст Опсег:
Grownups
Скала:
1
Предупредување:
Нема Јадење
Тип:
модел фигура
Количината на Предмети во Собата:
16
боја:
multicolor
Скала:
1
is_customized:
Yes
Висина:
2.1 cm
Објектот:
седи модел се обучуваат луѓе
Употреба:
модели создателот модели на компанијата
Функција:
сите седи висок квалитет

Слични понуди