За Samsung J5 Година Случај 5.2 Меки Силиконски TPU Задниот Поклопец 3D Модел Симпатична Capa За Samsung Галакси J5 ( Година) J510 Телефон Случаи

За Samsung J5 Година Случај 5.2 Меки Силиконски TPU Задниот Поклопец 3D Модел Симпатична Capa За Samsung

DEN 72.00
-11 %
DEN 80.64

Тековен

Сите пораки или пораки ќе се одговори во рок од 24 часа{исклучува празник & викенд).


Останатите карактеристики

Бренд Име:
TTOMYYOUG
Мало Пакет:
No
Тип:
Монтиран Случај
Функција:
Нечистотија-отпорни,Водоотпорен,Анти-удар
Компатибилен Бренд:
Samsung
Компатибилен Модел На Samsung:
Галакси J Серија
дизајн:
Слатки,Шарени,Егзотични,Апстракт,Геометриски,Животински
Големина:
5.2'' For Samsung Galaxy J5 2016
Карактеристики:
3D Помош Симпатична Цвет Сликарство Мека TPU Силикони Ултра Тенок Мачка
дизајн:
3D Слика Симпатична Ткаеше
Материјал:
Задниот Поклопец Ултра Тенок Меки Силиконски TPU
Времето на пазарот:
2017 Нови Модни Луксузни Capa Школка Торба
Тежина:
Ultra Thin About 30g
квалитет:
100% Сосема Нов Висок Квалитет На++++++
функција 1:
Врвен Квалитет Бренд Силикони Тешко задниот поклопец
Карактеристика 2:
Луксузна Dorp Авијација Материјали Случај
функција 3:
Целосно покриени совршено заштитени Fundas Coque
Компатибилни модели:
За Samsung Галакси J5 2016 Година
За Samsung Галакси J5 2016 Година:
Компатибилни модели

Слични понуди