1pcs 10-19mm Краток месо тело Опрема Ratchet Клуч Копчиња Прилагодени Spanner Поставување на Копчињата со Отворен Крај вртежен момент Ratchet Spanner Комбинација Клуч

1pcs 10-19mm Краток месо тело Опрема Ratchet Клуч Копчиња Прилагодени Spanner Поставување на Копчињата со Отворен

DEN 244.00
-15 %
DEN 287.52

Тековен

Ако поради некоја причина не сте задоволни, може да се врати на објектот за да ни под оригиналната состојба со 7 дена за враќање на парите или замена.
Повратни информации
Вашиот 100% задоволство е нашата крајна дестинација.
Сите големи кредитни картички се прифатливи преку сигурна исплата Porcessor ЗАЧУВАМ. Ние ќе го цениме тоа многу за вашето време и напор.
Враќање & Замена
Сите наши производи ќе бидат проверени и спакувани во добра состојба пред превозот. Ако ви се допаѓа нашите производи и услуги, ве молиме оставете ни со позитивни повратни информации.
Плаќање & Превозот
За Плаќање
Ние прифаќаме Alipay тука.
Должност & Данок
Ве молиме имајте предвид дека купувачот се одговорни за сите Царински и увозни даноци надомест во вашата земја.
Да Драги Руски Клиенти
Испратете ни го вашето целосно име и презиме, детални адреса, телефонски број, пост код и др.
П : јас сум мало или дилер, и јас би сакал да се купи многу парчиња на вашите предмети, што е трговија на големо цена?
A : ви Благодариме за вашето барање. Ние ќе рефундирање на дека по добивањето вратени производи. Ако сакате да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе им даде на некои попуст или прилагодување на цената пред вашата исплата. Ние брод парцели на вашиот стандардната адреса на Aliexpress. Ако не сте задоволни, ве молиме слободно контактирајте со нас пред да замине Неутрални или Негативни повратни информации, ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши сите проблеми, додека не се задоволни. Пред да се врати на објектот, ве молиме контактирајте не за подетални врати размена на настава. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.


Останатите карактеристики

Бренд Име:
MYPOAYHODO
Материјал:
Хром-vanadium Челик
Број На Модел На:
MY-026
Тип:
Комбинација Клуч
Карактеристики:
Двојно Крајот,Мини
Спецификации:
10-19mm
Материјал:
Хром vanadium челик
Кутија Крајот wrech Глава:
72 заби

Слични понуди