Мини симпатична стетоскоп brooch Значки Тешко глеѓ lapel pin Шапка Торба Фармерки Иглички Тексас јакни Кеси Ранец Лекар, медицинска Сестра подароци

Мини симпатична стетоскоп brooch Значки Тешко глеѓ lapel pin Шапка Торба Фармерки Иглички Тексас јакни Кеси

DEN 33.00
-31 %
DEN 47.52

ТековенОстанатите карактеристики

Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Секојдневно Материјали
Стил:
Симпатична/Романтичен
Број На Модел На:
XZ507-XZ508
Пол:
Жените
Брошеви Тип:
Иглички
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Бренд Име:
Мис Zoe
is_customized:
Yes
Материјалните добра:
Легура
Повод:
подарок
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина
Пакет:
OPP вреќа
Пол:
Жените
is_customized:
Yes
Dropshipping:
Yes
Трговија на големо:
Yes
превозот:
цел>5$,со следење на numbe
експрес:
цел>150$,слободни express

Слични понуди