За KTM 1050 1090 1190 1290 Авантура Страна Стојат Потпирачот Sidestand Продолжување Плоча Подлога Поддршка Плоча За KTM 1190 1290 1090

За KTM 1050 1090 1190 1290 Авантура Страна Стојат Потпирачот Sidestand Продолжување Плоча Подлога Поддршка

DEN 618.72

Тековен

Количина : Едно Парче Боја : Како на сликата прикажани Fitment : За KTM 1050 1090 1190 1290 Авантура Материјал : Палка на Алуминиум,ЦПУ Машински. Состојба : Нова резервни објект,никогаш не се користат или се инсталирани. Лесно да се инсталира,инструкции за инсталација Не се Вклучени


Останатите карактеристики

Бренд Име:
YOWLING
Име На Модел:
Потпирачот Страна Стојат Зголемиш
Објектот Должина:
9cm
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Висина:
0inch
Објектот Тежина:
128.9g
Материјал Тип:
CNC алуминиум
Тип На Објект:
Стои
Е Прилагодена:
Yes
Fitment:
За KTM 1050 1090 1190 1290 Авантура / 1290 супер авантура Р
Функција:
motrocycle Потпирачот Страна Стојат Зголемиш
Состојба:
100% Сосема Нов
Бесплатен превозот :
Yes
Материјал:
Алуминиум

Слични понуди