1Pair Пред LH + RH Хром Магла Светилка Светлина ги Опфаќа Трим Прстен Bezels За Субару Шумите 2011-2013

1Pair Пред LH + RH Хром Магла Светилка Светлина ги Опфаќа Трим Прстен Bezels За Субару Шумите 2011-2013

DEN 1703.00
-9 %
DEN 1871.04

Тековен

5%
Наплата
Обединето Кралство
Го оценувате (точка пристигна)
20%
50%
20%
9. Ние ќе превозот надвор стоката во рок од 24 часа, освен викенд, одмор и посебни околности. Ако имате било какви прашања, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас. Враќање предмети не смеат да се користат или имате било знак на злоупотреба или намерна штета. Ако имате било какви други превозот барање, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас, ние ќе колекција изразат почит такса како реалност.
Се враќа Политика : Сите продажни дојде со нас 30 дена гаранција. Превозот Информации : Ние испрати Кина Пост Воздух Mail или Хонгконг Пост Воздух Mail или epacket стандардно. Доколку сте заинтересирани, ве молиме контактирајте со нас, ви благодариме!!! Ние секогаш се остави позитивни повратни информации!!!
.5%
Наплата
Австралија
Го оценувате (точка пристигна)
10%
20%
45%
23%
2%
Наплата
Франција
Го оценувате (точка пристигна)
12%
30%
40%
13%
5%
Наплата
Германија
Го оценувате (точка пристигна)
5%
25%
30%
30%
10%
Наплата
Канада
Го оценувате (точка пристигна)
10%
25%
40%
23%
2%
Наплата
Шпанија
Го оценувате (точка пристигна)
10%
30%
40%
15%
5%
Наплата
Други земји
Го оценувате (точка пристигна)
2-6 недели, доколку се повеќе од 6 недели ќе се наплата. Ако имате било какви прашања, ве Молиме контактирајте со нас.
1 Pair Пред LH + RH Хром Магла Светилка Светлина ги Опфаќа Трим Прстен Bezels За Субару Шумите 2011-2013
За Субару Шумите 2011-2013
Тоа е нова,Оем замена за вашиот автомобил! Ве молиме љубезно ве молиме да го потврдите вашето објект исто како нашата слика се прикажува во нашата продавница пред купување! Начин на плаќање : имате 24 часа за да се уплатата за вашата нарачка.


Останатите карактеристики

Тип На Објект:
Светилка Капи
Објектот Висина:
6inch
Бренд Име:
FUSDAR
Автомобил модел:
За Субару Шумите 2011-2013
Објектот Дијаметар:
5CM
Материјал Тип:
ABS
Специјални Функции:
правец на ветер
Име На Модел:
SL1094
Објектот Ширина:
5inch
Објектот Тежина:
0.32kg
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Објектот Должина:
11inch
Модел Година:
2011-2013

Слични понуди