Meetcute 2 парчиња/set Машки Кварц Agates Хривнија Неколку Подароци Стилски Водат Природен Камен Монистра Нараквици & Алки Љубители Jewelr

Meetcute 2 парчиња/set Машки Кварц Agates Хривнија Неколку Подароци Стилски Водат Природен Камен Монистра Нараквици

DEN 192.00

Тековен


**Драги пријатели, Добредојдовте во мојата продавница!!
Ако вашиот објект не пристигнат на време, или имате било какви проблеми околу објектот. Ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт со мене прво, јас ќе се обидам мојата најдобра реши да им помогне тоа ПОБРЗО! Ве молиме не го напушти неутрални или негативни повратни информации до нас пред да се поврзеш ми го реши проблемот.
Многу ви благодариме за вашето внимание и да купите**
Опис :
На хривнија е направен преку рачно изработени, мазен изглед, многу текстура, стил роман, многу стилови, особено за промотивни подароци, корпоративни активности подароци, надворешна трговија промотивни подароци, евтини, парична казна прирачник. Во исто време лесен за да го отворите продавница, маркет, plaid продавница серија на големо и мало.
Спецификација :
Состојба : 100% сосема нов и висок квалитет
Пакување : opp пакување
Големина на : може да се прилагоди
Материјал : Природата Камен
Пакет се вклучени : 2 Парче/set Хривнија


Останатите карактеристики

Должина:
adjustable
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Камен
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Број На Модел На:
xq0557ss80122
Поставување Тип:
Тензија Поставување
Обликотшема:
Круг
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
Стил:
Гроздобер
Бренд Име:
Meetcute
Метали Тип:
Никој
is_customized:
No
Пол:
Унисекс
Затворач Тип:
еластична јаже
Функција:
Декорација
Количина:
1 Парче

Слични понуди