МАРК ЖЕНИ МАЖИ Читање Оптички Црвено Црн Обична чаша очила очила за Литературата и уметноста ретро Пластика

МАРК ЖЕНИ МАЖИ Читање Оптички Црвено Црн Обична чаша очила очила за Литературата и уметноста ретро Пластика

DEN 482.00
-35 %
DEN 741.60

Тековен


1) Ако не ви се допаѓа ставката што сте ја купиле, ве молиме да го плати превозот на товар и да се врати кај нас во 10days. Ние ќе рефундирање на парите откако ја прими. Ве молиме имајте пакетот нема ефект нашата втора продажба. 2)Вашите Позитивни коментари се клучот на нашиот успех во бизнисот. Ве молиме може да се земе една секунда, за да ни остави позитивен фидбек со вкупна Детални Продажба на Оценка (НСД) на 5. Ние ви благодариме однапред за вашето време и искрено се надевам дека сте задоволни со вашиот купување и нашите услуги. Не треба да бидете задоволни со вашата трансакција : 3)ве Молиме контактирајте со нас веднаш, пред да замине на Неутрален или Негативен фидбек како ние ќе направиме се во наша моќ да се реши проблемот на ваше задоволство. Отворен спор не е најдобар начин да се справи со проблемот. Комуникацијата е најчесто клучот за решавање на прашања. Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.


Останатите карактеристики

Бренд Име:
МАРК
Рамка Материјал:
Пластични
Пол:
Унисекс
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
F-92117
Тип На Објект:
Eyewear Додатоци
Eyewear Додатоци:
Рамки

Слични понуди