Пакет Топката Со Ознака П-Во Облик На Риболов Вртливата Солидна Прстени Риболов Конектор Океански Брод Риболов Кука Брзо Брзо Линк Конектор

Пакет Топката Со Ознака П-Во Облик На Риболов Вртливата Солидна Прстени Риболов Конектор Океански Брод Риболов

DEN 81.12

Тековен

Описи :
Лесен и пренослив
Направени од високо-јаглероден челик,тоа е цврст и издржлив
П-форма дизајн го прави лесно да се инсталира
Спецификација :
Име на производ : П-форма Вртливата
Големина(L*W) : Прибл.1.7*0.4 cm
Тежина : Околу.0.34 g секој
Велика БРИТАНИЈА Модел : 8#
Кина Модел : 4#
Боја : Црна
Количина : 25pcs
1set на Риболов Вртливата


Останатите карактеристики

Материјал:
Јаглероден Челик
Електрични или Не:
упатство
Бренд Име:
elenxs
Со Владетел или Не:
No
Тип:
String Кука
Со Скала или Не:
No
Позиција:
Река
Обликот:
П-форма
Големина:
Прибл.1.7*0.4 cm/0.67
боја:
Црна
Тип:
Други

Слични понуди