JJC Оптичко Стакло Ултра-тенок Екран на Камерата копче за ОЛИМП E-M1Mark II/E-M10/E-M10 MARK II/ПЕН-F/E-M5 MARK II/E-M10 Mark III

JJC Оптичко Стакло Ултра-тенок Екран на Камерата копче за ОЛИМП E-M1Mark II/E-M10/E-M10 MARK II/ПЕН-F/E-M5

DEN 431.52

Тековен


3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.За повеќе детали,може да се консултираат за да ги локалните обичаи, пред купување на производи.
4) Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#.
3) Ние само брод да се потврди цел адреси.камера на canon nikon fujifilm sony олимп
флеш телефон iphone леќа худ SD ТФ леќа торбичка
JJC Оптичко Стакло Ултра-тенок Екран на Камерата копче за ОЛИМП E-M1 Mark II/E-M10/E-M10 MARK II/ПЕН-F/E-M5 MARK II/E-M10 Mark III Modle Компатибилни Апарати GSP-EM1 О LYMPUS E-М 1, E-М1 Mark II, E-M10, E-M10 MARK II, ПЕН-F, E-P5 E-PL7, E-M5 MARK II, E-PL8 PEN E-M5 E-M10 Mark III, PEN E-PL9 GSP-EM5 ОЛИМП OM-D E-M5
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT.
5) Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress.Ако е потребно видео и линк до нас да се покаже неисправен. (Освен некои земји и APO/FPO)
2) Наредби обработени навремено по плаќање на проверка. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
5) Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.
6) ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
1) Сите производи што се продаваат на JJC Официјалната Продавница се гарантира за ЕДНА цела ГОДИНА против дефекти во изработката и материјалот.


Останатите карактеристики

боја:
GSP-EM1, GSP-EM5
Бренд Име:
JJC
Употреба:
Камерата
Број На Модел На:
за ОЛИМП Екранот
Пакет:
Yes
Име:
Ултра-тенок LCD Екран Заштитник
Материјал:
оптичко стакло
За:
Олимп
Дебелина:
0.3 mm
transmittance го оценувате:
95%
Тврдост:
9H
Круг рабови:
2.5 D
Употреба:
заштита на вашата камера е LCD екран
Определување:
Блокови УВ зраци, истовремено овозможувајќи видливата светлина во
Функција:
Повеќе слоеви на заштитен материјал

Слични понуди