INSTANTARTS Kawaii Куче Chihuahua Печати Градинка Мини Schoolbags Обичните Деца Bookbags Студентите Бебе Училиште Кеси Ранци

INSTANTARTS Kawaii Куче Chihuahua Печати Градинка Мини Schoolbags Обичните Деца Bookbags Студентите Бебе Училиште

DEN 720.00
-25 %
DEN 959.52

Тековен

ве молиме во вид преовладува.Големина на слика треба повеќе од 1000x1000; 3. Се разбира,ние исто така може да брод надвор со epacket на другите земји,обично тоа треба да додадете некои пари,ве молиме контактирајте со нас. Можете да изберете сопствена слика во нашите производи. Ако примите недостатоци или погрешно стоки,ве молиме да ги фотографиите за стоки и контактирајте со нас. Откако ќе ни ги испратите слика,нашата дизајнерка ќе направат дизајни за вас во рок од 2 работни дена; 4.
ви благодариме.Ние ќе испрати нови една за вас. За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве Молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации 6.
За Да Ги Прилагодите 1. Ние обезбедуваме капка превозот serivce,исто така може да испрати слики да ви за препродава.Откако ќе проверите дизајни,може да се одржи редот во линкови испраќаме кон вас;
Пад на Превозот и трговија на Големо и двата се Добредојдени 1.Ние ќе се реши во разумен начин.
Повратни информации 1. Ако не сте задоволни со стока кога ќе примите тоа,ве молиме контактирајте со нас и reture тоа во рок од 7 дена за замена или пари назад.


Останатите карактеристики

Тип На Објект:
Училиште Кеси
Затворање Тип:
Патент
Шаблон Тип:
Животно Отпечатоци
Тип:
РАНЕЦ
Бренд Име:
instantarts
Објектот Ширина:
10cm
Објектот Тежина:
250g
Објектот Висина:
31cm
Материјал Состав:
300D полиестер
Објектот Должина:
26cm
Главен Материјал:
Полиестер
Пол:
Девојки
Број На Модел На:
F
Објектот:
децата училишни торби
Тип:
3d печатење ранец за деца назад на училиште
погоден:
Основно училиште учениците bookbags
Пад на Превозот и трговија на Големо :
Добредојде
Обичај:
Yes
боја:
Сива
Големина:
12 Inch
Стил:
Animal Моделот

Слични понуди