Мотоцикл Црна Пластика Воздухот Цевка Дуктус Цевка За KAWASAKI ZZR400 ZZR-400 ZZR 400 1993-2007

Мотоцикл Црна Пластика Воздухот Цевка Дуктус Цевка За KAWASAKI ZZR400 ZZR-400 ZZR 400 1993-2007

DEN 3024.00
-10 %
DEN 3359.52

Тековен


Куповна цена ќе ви биде вратена но, превозот цена е не се враќа доколку купувачи купуваат производи во грешка ,купувачите треба да си ја дозволат враќање превозот цена .
Ве молиме контактирајте со нас преку e-mail во рок од 30 дена, ако треба да се вратиме. Ние секогаш имаат попуст или подарок за вториот купат клиенти кои ни даде позитивни повратни информации.
Како нашите добри купувачот, ви посакувам може да ни даде позитивни повратни информации по добивање на нашите високо-квалитетни производи.
Не двоумете се да ни e-mail ако било какви прашања, ние ќе ви одговори во 12 часот.
Вие Ќе Примите Објект Исто Како И Сликите.
Купувачите можат да бараат целосна наплата вклучува превозот цена или да го промените производи за слободни, ако ние објавено погрешно производи, пропуштени пакет со шпедиција , лош квалитет или производи се скршени за време на превозот(потребна е јасна слики од производи и пакувања). Не отворајте спор или остави негативни повратни информации лесно , ни веруваат и ни e-mail директно , сите прашања може да се решат.
Враќање точка мора да биде во оригинална состојба, испрати на објектот се врати на адреса ние ви кажам.
Ние покажа на превозот време на клиенти, па не е ни остави негативни повратни информации доколку вашиот пакет пристигна доцна, тоа е предизвикано од шпедиција. Можеби Некои Разлика На Боја Како Светлина За Време На Снимањето.
Увозни Давачки, Даноци И Давачки Кои Не Се Вклучени Во Точка Цена, Тоа Значи Шпедиција Ќе Наплаќаат Овие Надоместоци Од Вас, Ако Сакате Да Добиете Предмети
Превозот Време Како Што Се Следниве :
Можеби Ќе Има Некои Задоцнување, Како И Превозот На Компанијата Или Царината, Ќе Сакате Да Контактирате Со Нас Ако Задоцнување, Но Не За Да Го Отворите Disputs Како Тоа Не Е Наша Грешка
Кога Ќе Одберете Да Ја Објавите Од Експрес, Понекогаш Ние Ќе Ја Објавите Курир Кој Сте Го Одбрале, Бидејќи Ќе Има Некои Проблем Со Царинење На Царинската, И Можеби И За Време На Испорака Не Е Најбрз.


Останатите карактеристики

Име На Модел:
X12021056
Објектот Должина:
40cm
Објектот Ширина:
31cm
Објектот Висина:
25cm
Објектот Тежина:
0.9kg
Материјал Тип:
Пластични
Бренд Име:
JFGRACING
Тип На Објект:
Филтри За Воздух & Системи

Слични понуди