МЗ-31A8J Рака Микрофон Микрофон за YAESU FT-450 FT-817 FT-857 FT-897 walike токи радио Говорникот

МЗ-31A8J Рака Микрофон Микрофон за YAESU FT-450 FT-817 FT-857 FT-897 walike токи радио Говорникот

DEN 1186.00
-37 %
DEN 1882.08

Тековен

Превозот :
1 : Ние брод на Aliexpress адреса на САМО.
МЗ-31 A8 J Рака Микрофон Микрофон за YAESU FT-450 FT-817 FT-857 FT-897 walike токи радио Говорникот
Опис Ова е Оригиналниот Yaesu МЗ-31 A8 J Рака Микрофон со 8 Pin Модуларен Приклучок.
Политика На Враќање & Гаранција :
1 : Сите од објектите се покриени со една година гаранција. Купувачот е одговорен за враќање превозот цена. Ова е ОРИГИНАЛНА YAESU ДОДАТОК! Ова е исто микрофон како еден вклучени со радија.
4 : ве Молиме контактирајте со нас пред враќање на предмети. Америка/Русија/Некои Европа Земјата
Може да потрае morethan 40 Работни дена
Други Countriesor Област
10-40 Working Days
Плаќање :
1 : Aliexpress прифати Зачувам/Кредитна Картичка/Пари Booker/Western Union!
2 : Целосно плаќање мора да бидат примени во рок од 7 работни дена.
2 : Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или такси превозот. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за Aliexpress натпревари вашиот превозот адреса пред да плаќаат.
2 : Ние се стремиме да се заработи со 5 ѕвездички од секое купување. Па ние може да ви обезбеди право адреса. Америка
10-25 Working Days
Источна Азија, Јужна Азија
10-20 Working Days
С.
4 : Ние обично брод преку Кина Пост Воздухопловната, Хонг Конг Пост или DHL. Кога ќе примите вашата нарачка, ве молиме да се земе еден момент за да ни остави позитивен фидбек, ако сте задоволни со објектот.
3 : За вратени предмети, тие мора да бидат во нивната оригинална услови со цел да се квалификува за враќање на парите или замена.
3 : Од меѓународни испорака е во голема мера зависи од логистичка компанија и локалните давачки, ако не го добиете вашиот пакет за долго време, ве молиме контактирајте не веднаш за повеќе помош.


Останатите карактеристики

боја:
Црна
Фреквентен Опсег:
врз основа на радио
Тип:
Додатоци
Максимален Домет:
3km-5км
Материјал:
Пластични
Бренд Име:
YIDATON
Број На Модел На:
МЗ-31A8J Рака Микрофон Микрофон за YAESU FT-450
Воки Токи Тип:
Преносни
Складирање Канал:
врз основа на радио
Димензии:
Како слик прикажани
Разговор Опсег:
врз основа на радио
Is_Display:
No
Рака Микрофон Микрофон:
walike токи радио Говорникот
МЗ-31A8J:
за Yaesu Радио
Двонасочна Радио:
за yaesu воки токи
cb радио говорникот:
хем радио микрофон микрофон

Слични понуди

AVAGO AFCT-5715APZ 1300nm
  • Обновено

AVAGO AFCT-5715APZ 1300nm

DEN 2328.00

Добредојдовте на See Me Technology Co., LTD Попуст за промет на големо? Повеќе дел броеви? Цитат за БУМ? Сите наши пр

81.S2GFCSR1851M 850NM TELLABS
  • Обновено

81.S2GFCSR1851M 850NM TELLABS

DEN 9542.40

Добредојдовте на See Me Technology Co., LTD Попуст за промет на големо? Повеќе дел броеви? Цитат за БУМ? Сите наши пр