32 листови Растојание мерач Feeler мерач Вентил мерач Feeler мерач Простор големина 0.04-0 .88 mm

32 листови Растојание мерач Feeler мерач Вентил мерач Feeler мерач Простор големина 0.04-0 .88 mm

DEN 199.20

Тековен

Нога тело користење 65 Mn
Полиран површината.
Нога тело 3.5 инчен
боја : Сребрена
Материјал : нерѓосувачки челик
Тип : Space филм
Мерен опсег за : 0.04-0 .88 mm
Точност : +0.005 /-0.003 mm
големина : 89*10*10мм
Нога парче Спецификации :
0.04 мм, од 0,05 мм, 0.06 мм, 0.08 mm, 0.10 мм, 0.13 мм, 0.15 mm,
0.18 мм, 0.20 мм, 0.23 мм, 0.25 mm, 0.28 мм, 0.30 мм, 0.33 mm,
0.35 мм, 0.38 мм, 0.40 мм, 0.43 мм, 0.45 мм, 0.48 мм, 0.50 mm,
0.53 мм, 0.55 mn, 0.58 мм, 0.60 мм, 0.63 мм, 0.65 мм, 0.70 mm,
0.75 милиметри, 0.80 mm, 0.88 mm
Пакет содржи : 1x 32 поставите feeler мерач на ножот
Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа. Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.


Останатите карактеристики

Бренд Име:
semoic
Тип:
владетелот

Слични понуди