HENGJIA 5PCS 8.7 CM-16.5 G Риболов Намамат додатоци Minnow Фабрика Лажица Метал isca Вештачки Мамки за риболов справи со пердув Куките

HENGJIA 5PCS 8.7 CM-16.5 G Риболов Намамат додатоци Minnow Фабрика Лажица Метал isca Вештачки Мамки за риболов

DEN 333.00
-15 %
DEN 391.20

Тековен

Ние веруваме дека секој проблем може да се реши правилно, ние нема да ве изневерам. Ние ќе направи максимални напори за да одговорат на сите услуги на клиентите прашања во рок од 24 часа поради времето зона разлика. Соберат мојата продавница, ќе има се повеќе изненадувања на чекање за вас.
Се врати и враќање : Ако има било какви проблеми со нашите производи, вие може да бара враќање или враќање во рок од 7 дена по примањето на предметите.
Повратни информации : Вашето задоволство е наш врвен приоритет.
Добредојдовте на
Опис на производот боја : Како на сликата Материјал : Метал Квалитет : 5 Pc Пакување : Едноставен Opp Вреќа пакет
Answer : ___________________________ Note : Нови Пристигнување Скенирање на QR код со телефонот да добиете продавница cupons. Понекогаш е бавна. Со цел да се обезбеди подобра услуга, ве молиме да не остави никакви негативни, неутрални повратни информации или спор без комуникација. Понекогаш е брзо. За неисправни предмети ве молиме да ни обезбеди јасни слики. Но, понекогаш тоа е зависи од различни обичај решавање на проблемот. Сите елементи мора да се врати во првобитната состојба, или ќе одбие да направи реконструкција. Најдобра услуга е нашиот живот-долго извршување; само се чувствуваат слободни да не контактирате за било какви прашања.Но, ве молиме контактирајте со нашата служба за корисници пред да се враќаат или отворање на спорот, ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши сите проблеми за вас. Генерално превозот времето е помеѓу 15-60 дена на било која земја.Превозот преку EMS,DHL ТНТ или FEDex се исто така avaliable ако сакате да плаќаат дополнителна наплата.
Испорака Детали За :
Повеќето предмети ние ќе брод во рок од 7 работни дена по уплатата е потврдено.


Останатите карактеристики

Позиција:
Океански Брод Риболов,Океанот Рок Fshing,Океан Плажа Риболов,Езеро,Резервоар Езерцето,Река,Поток
Тип:
Вештачки Мамки
категорија:
Намамат
Бренд Име:
HENGJIA
Број На Модел На:
SP116
кука:
6#висока јаглероден челик Treble кука
Големина:
about 8.7CM-16.5G

Слични понуди