цемент конкретни види модерен часовник силиконски калап Дома Мебел цемент глина калапи

цемент конкретни види модерен часовник силиконски калап Дома Мебел цемент глина калапи

DEN 367.00
-15 %
DEN 432.00

Тековен

Боја Случаен превозот
Дијаметар Големина околу 15cm
цемент конкретни види модерен часовник силиконски калап Дома Мебел цемент глина калапи


Останатите карактеристики

Материјал:
Силикони
Број На Модел На:
SC001

Слични понуди