Шампањ бели цвеќиња оптоварување пета свадба пумпи чевли жена круг прсти невестата булчински цвет девојка облечи чевли сопствен рачно изработени

Шампањ бели цвеќиња оптоварување пета свадба пумпи чевли жена круг прсти невестата булчински цвет девојка облечи

DEN 1466.00
-35 %
DEN 2256.00

Тековен

Таписерии изработка Големи и мали големини се на сите достапни Обичај се направат различните потпетици

Стандардна големина на табелата :
Ве молиме погледнете го големина на табелата на оваа страница само
-
Обувка - Гола нога должина
US4=220mm ( гола нога должина )
US5=225mm ( гола нога должина )
US6=230mm ( гола нога должина )
US6.5=235mm ( гола нога должина )
US7.5=240mm ( гола нога должина )
US8.5=245mm ( гола нога должина )
US9=250mm ( гола нога должина )
US9.5=255mm ( гола нога должина )
US10=260mm ( гола нога должина )
US10.5=265mm ( гола нога должина )
Ве молиме Забелешка : чевли големина на aliexpress се сите САД ГОЛЕМИНА
Pls бидете сигурни дека ќе го изберат правото НАС ГОЛЕМИНА соодветно.
Молам, изберете големина според вашиот Метри должина .
Следи покаже :
Оптоварување пета
Пета : 5cm


Останатите карактеристики

Чевли Големина:
4, 5, 6, 6.5, 7.5, 8.5, 9
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Пумпи
Пумпа Тип:
Основни
Обвивка Материјал:
PU
Стил:
Моден
Повод:
Свадба
Моден Елемент:
Цвет
Горниот Материјал:
PU
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Затворање Тип:
Лизга-На
Insole Материјал:
Гума
Со Платформи:
No
is_handmade:
Yes
Пети Форма:
Круг Пети
Outsole Материјал:
Гума
Пета Висина:
Med (3cm-5cm)
Пета Тип:
Оптоварување
Сезоната:
Пролет/Есен
Бренд Име:
APRUUK

Слични понуди