4 Боја Dual/слободна Sim Послужавник За Samsung Галакси S7 G930 G930F SIM Картичка Фах Слотот за Држачот за Замена на Дел

4 Боја Dual/слободна Sim Послужавник За Samsung Галакси S7 G930 G930F SIM Картичка Фах Слотот за Држачот за

DEN 72.00

Тековен

Контакт : 1. ние прифаќаме Банка Исплата , Western Union , И други начини на плаќање се прифати . Можете исто така да Изберете Кина Пост Регистрирани Воздух Mail Превозот Начин ,Така што можете да ги пратите на тоа , тоа ќе додадете $1.
4 Боја Dual/слободна Sim Послужавник За Samsung Галакси S7 G930 G930 F SIM Картичка Фах Слотот за Држачот за Замена на Дел
Производ Детали : 1 .100% Оригинални 3. За Превозот : За Да Обезбеди Најдобра Цена За Клиент : 1 . Ние ќе брод вашата нарачка преку Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус Испорака Начин на Следење На Број само Може да се Пронајдат денот на Испраќање .Купувачот треба брод на друга адреса (не aliexpress потврди адреса) треба да контактирате со нас пред да го купи објектот. Објектот ќе брод вашата потврди Адреса во aliexpress. Особено за Русија Купувачот , pls бидете сигурни дека тоа е твоето полно име .Тест еден по Еден ,Совршено се Вклопуваат . Плаќање : 1 ,можете да ја користите вашата кредитна картичка плати преку aliexpress, ако има било какви прашања во врска со плаќање , pls се чувствуваат слободни да ме Контактирате .ако се направи трговија на големо или имате други прашања , pls се чувствуваат слободни да ме контактирате преку trademanager . Па ве молиме да бидете сигурни дека вашиот превозот е точно пред да го купи објектот .ви благодариме ! За Пакување
. Превозот Време : 1. Објектот испраќаат преку USP,DHL,EMS со Испорака Потврда. Ние немаме одговорноста за превозот адреса е предвидено погрешно 7.Транспорт време е 20-45 дена , ако не можете да го добиете вашиот парцела време 45 дена , pls контактирајте со нас да се прошири заштита дена ,ви благодариме ! 2 ако donot се парцела по 60 дена ,Ние и ветуваме ние ќе се направи целосно враќање на средствата .


Останатите карактеристики

боја:
Пинк Dual, Сребро Dual, Една Сребрена, Розева Еден, Злато Еден, Сива Еден, Сива Dual, Злато Dual
Бренд Име:
New625
Број На Модел На:
За Samsung Галакси S7 G930 G930F
дизајн:
Бар
Компатибилен Бренд:
За Samsung Галакси S7 G930 G930F
Контрола На Квалитет:
Секој Еден Е Тестирање Пред Превозот

Слични понуди