NIYOBO Мажите Платно Ранец Гроздобер Колеџ Училиште кеси Женските Ученици Девојки Bookbag Секојдневен Дами Rucksacks Лаптоп Mochila

NIYOBO Мажите Платно Ранец Гроздобер Колеџ Училиште кеси Женските Ученици Девојки Bookbag Секојдневен Дами

DEN 1151.00
-49 %
DEN 2256.00

Тековен


NIYOBO Мажите Платно Ранец Гроздобер Колеџ Училиште кеси Женските Ученици Девојки Bookbag Секојдневен Дами Rucksacks Лаптоп Mochila


Останатите карактеристики

Големина:
22x8x31 cm
Тип На Објект:
Ранци
Обвивка Материјал:
Најлон
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Оддел,Внатрешни Работи Слот Џеб
Надворешноста:
Размавта Џеб
Пол:
Унисекс
Стил:
Повик
Затворање Тип:
Патент
Техника:
Жакард
Дожд Маска:
No
Вршење На Систем За:
Физиолошки Крива Назад
Капацитет:
20-35 Литарски
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
NIYOBO
Главен Материјал:
Платно
Ранци Тип:
Softback
Се Справи Со/На Рака Тип:
Мека Рачка
Број На Модел На:
РАНЕЦ
Декорација:
Никој

Слични понуди