JETTING Мобилен Телефон Екран Зголемувачот 3D Видео Засилувач Виткање поголеми Проширувач HD Застане за Видео

JETTING Мобилен Телефон Екран Зголемувачот 3D Видео Засилувач Виткање поголеми Проширувач HD Застане за Видео

DEN 156.00
-19 %
DEN 192.00

Тековен

Ве молиме да се разбере, бидејќи на светлината зрачењето или компјутерски екран разлика, па јас може да't гаранција фотографии и вистински боја е 100% исти.25 / парче НАС 3.
Shippment :
Обично,цел ќе бидат испратени во рок од 3 работни дена.
Политика На Враќање :
Ние ја поддржуваме 1 месец бесплатно замена, ако објектите се скршени unartificially (треба докази).56 / парче НАС 0.3 цм разлики поради прирачник за мерење, ви благодариме.0" екранот на мобилните телефони
Описи :
1.
Пред да се врати на предмети, ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас.
Научете како да го плаќаат со Банкарски Трансфер,
Научете како да го плаќаат со Western Union ® , . Ако цел се уште не е пристигнат во 75days(Бразил 90days), ние ќе рефундирање на дека. Мобилен телефон екран може да се зголемува за 3 пати, слика јасно и жив, динамичен чувство посилно!
3. Тоа само ќе ве однесе една минута. 100% Сосема Нов и Висок Квалитет
2.
Спецификации :
.Стандардната следење на пратката е Воздухопловната(20-35days.
Плаќање :
Почитувани клиенти ,Ние прифаќаме Alipay и други Зачувам.08 / парче НАС 0. Материјал : Силикон, Акрилик, ABS
.2 / парче НАС 0. Погоден за сите видови на мобилни телефони, и сите различни прилики затворен, кампување, патување, одмор итн. Боја : Бела, Црна
. Најдобар види агол е вертикална да објективот, на растојание од 0,5 метри тоа најдобро се види на оддалеченост. Ви благодарам многу!
. Големина на екранот : 8. Виткање дизајн, мал волумен, погодно вршење на бизнис патување. Не користите хард избрише нула објективот, кога не е во употреба, ве молиме користете мека крпа за заштита на леќите., исто така, некои земји ќе трае подолго време(до 60days), како што се Русија и Бразил.


Останатите карактеристики

Бренд Име:
JETTING
Број На Модел На:
Други
полнач:
No
Компатибилен Бренд:
Универзална
Материјал:
ABS
Има Звучник:
No

Слични понуди