Две тркала и четири диск switch одговараат за Сп мото 500 2-А делови код е 7030-160700

Две тркала и четири диск switch одговараат за Сп мото 500 2-А делови код е 7030-160700

DEN 960.00

ТековенОстанатите карактеристики

Објектот Ширина:
15cm
Објектот Дијаметар:
10cm
Специјални Функции:
се справи со бар префрлате
Име На Модел:
СП/HISUN/LONCIN 500
Објектот Висина:
12cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Бренд Име:
Fengmoto
Објектот Тежина:
1kg
Материјал Тип:
пластични кабел
Име На Модел:
CFMOTO 500 АТВ

Слични понуди