2.5 m секое парче , 120meters многу Бесплатен Превозот Високо квалитетни алуминиумски профил за led лента на светлина, дебели покрие со Крајот Капи

2.5 m секое парче , 120meters многу Бесплатен Превозот Високо квалитетни алуминиумски профил за led лента на

DEN 19920.00

Тековен


led алуминиумски профил за led лента- спецификација-
2500mm X22mm X11.7mm
1) Примена на Алуминиум LED профил направени за LED лента
2) Должината на Алуминиум LED профил 2.5 M
3) PC покритие на Алуминиум LED профил - -Млечниот/заоблачено
4) на Крајот капи на Алуминиум LED профил 2.5 м, со 4 парчиња на крајот капи
5) Клипови од Алуминиум LED профил 2.5 м, со 4pcs на клипови
6) Алуминиумски LED профил Елоксирани алуминиумски површината со модерен дизајн
Ако имаше некоја посебна барање,како треба различна должина ,екстра додатоци(на Крајот Капи или Клипови), ве Молиме контактирајте со нас.
Answer : ___________________________ Note :
Имаме голем број на алуминиумски профили, pls контактирајте со нас за повеќе детали ако сте заинтересирани во други профили.


Останатите карактеристики

боја:
млечниот маска, транспарентен капак
Извор На Светлина:
LED Светилки
Тип На Објект:
Бар Светла
База Тип:
Оптоварување
Тело Материјал:
Алуминиум
Карактеристики:
елоксирани сребро домување
Употреба:
Пејзаж Осветлување
Ширина:
2.2cm
сертификација:
RoHS,CE
Употреба:
Индустриски
Број На Модел На:
YL2212
Извор На Енергија:
DC
Должина:
250cm
Бренд Име:
YANGMIN
Гаранција:
3 Години
Напон:
12V
Е dimmable:
No
Wattage:
without LED chips inside
Должина:
2.5 M/еез
маска:
млечниот/ транспарентен
Материјал:
Алуминиум+PC
Употреба:
за LED Лента домување
IP го оценувате:
IP20
Додатоци:
крајот капи+клипови
ПОВРШИНА:
елоксирани сребрена боја
Модел:
YL2212
Гаранција:
3 Години

Слични понуди