MAIKAMI 1pcs Железо Чевли Складирање Рек Shleves Двојно-Широк Чевли Носителот Зачувате Простор Чевли Организатор Стојат Полица за Дневна Соба

MAIKAMI 1pcs Железо Чевли Складирање Рек Shleves Двојно-Широк Чевли Носителот Зачувате Простор Чевли Организатор

DEN 302.00
-30 %
DEN 431.52

Тековен


MAIKAMI 1pcs Железо Чевли Складирање Рек Shleves Двојно-Широк Чевли Носителот Зачувате Простор Чевли Организатор Стојат Полица за Дневна Соба Тежина : 125g Материјал : Железо Големина на : 22.7*6*8.5 cm Количина : 1pcs Пакување : OPP


Останатите карактеристики

Материјал:
Метал
Бренд Име:
MAIKAMI

Слични понуди