Lychee Harajuku Панк Жените Т Кошула Мрежа Шупливи Од Комбинација на Букви Леопард Печати Секојдневен Долг Ракав Т-маица Tee Врвот

Lychee Harajuku Панк Жените Т Кошула Мрежа Шупливи Од Комбинација на Букви Леопард Печати Секојдневен Долг

DEN 725.00
-10 %
DEN 805.92

Тековен


Материјал : Полиестер&Памук Забелешка : 1.Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики. 2.Ве молиме овозможи 1-3cm разлики поради прирачник за мерење. 3.Ви благодариме за вашиот љубезно разбирање. 1. Ние треба 3-7 работни дена да се подготви ред и испрати парцели. 2. Ако вашата нарачка заштита времето истекува, ве молиме контактирајте со нас и ние може да ви помогне да продолжи. 3. За промет на големо,ќе им понуди попуст или слободни изразат испорака која само што трае 3-7 дена да пристигнат.За пад на превозот,ние да ја испратите на стоки за вашите клиенти директно и нема да оставите информации за нас, ако би сакал да.


Останатите карактеристики

Големина:
One Size
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Жените
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Јака:
О Деколте
Шаблон Тип:
Писмо
Стил:
Повик
Број На Модел На:
-
Бренд Име:
Lychee
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Материјал:
Памук,Полиестер
Декорација:
Никој
Облека Должина:
Редовни
Sleeve Стил:
Редовни
Стил:
Моден

Слични понуди